Anasayfa Eski

Renklerle Yaşamı Bütünleştiren Çözümler
Greenway Peyzaj bitkisel uygulama dışında yapısal, altyapı, havuz uygulamaları ve projelendirme gibi hizmet portföyüyle müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaktadır. 
İLETİŞİME GEÇ

Greenway Peyzaj

Hizmetler
Bahçe Bakımı
Projelendirme

Greenway Peyzaj, alanında profesyonel olan u​zmanları bir araya getiren çok yönlü bir peyzaj şirketidir.Kurulduğu tarihten bugüne, talep edilen ihtiyaçlara uygun hizmetleri tek bir çatı altında toplamaktadır.

Yapısal Uygulama

Bitkisel Uygulama

AltyapıUygulama

Havuz Uygulama

Saksıİmalatları

Proje

BAHÇE BAKIMI
Bahçe bakımı budama, gübreleme, çim biçimi, hastalık ve zararlı mücadelesi, sulama gibi işlemlerin zamanında ve usulüne uygun olarak yapılması olarak tanımlanabilir. 
Peyzaj düzenlemelerinde yapılan tasarım ve uygulamalar başlangıçta ne kadar iyi olursa olsun, bu uygulamalarda sürekliliğin sağlanabilmesi için en önemli faktörlerden biri periyodik bahçe bakım aşamasıdır.
Greenway Peyzaj, periyodik bahçe bakımında ihtiyaçlarınız doğrultusunda sezonluk ya da yıllık olarak bahçelerinizi koruma altına alır.

Yapısal Peyzaj Projesi
Arazi yapısı ve bölgesine göre çözümlerin detaylandırılması, kotların belirlenmesi, ölçülendirilmesi ile uygulamaya hazır hale getirilmesidir.
Bitkisel Peyzaj Projesi

Bitkisel Peyzaj Projesi
Bitkisel peyzaj tasarımı uygulanacağı alanın toprak yapısına uygun bitkiler seçilerek projelendirme aşamasına getirilmesidir.
Bitkisel Peyzaj Projesi

Aydınlatma Projesi
Aydınlatma yerlerinin belirlenmesi, estetik olarak da algılanması hedeflenen plastik eleman, su, bitki gibi objelerin belirginleştirilmesidir.
Bitkisel Peyzaj Projesi

Sulama Sistemi Projesi
Bahçede bulunan bitki ve çim alanlarının düzenli ve homojen sulanması için hazır hale getirilmesidir.
Bitkisel Peyzaj Projesi

Drenaj Projesi
Kullandığınız alanın incelenerek, fazla suyun uzaklaştırılması için drenaj projesi hazırlanmasıdır.

Detay Projesi
Planlanan yapısal, bitkisel, aydınlatma, drenaj ve sulama sistemleri projelerinin alana doğru bir şekilde uygulanabilmesidir.

Görselleştirme
Bahçenizde hayal ettiğiniz renkli ve sıcak atmosfere sahip ortamı, öncesinde hazırlanıp sunulmasıdır.

Müşteri Memnuniyeti

Greenway Peyzaj, bahçemizin dönüşümünde mükemmel bir iş çıkardı. Başlangıçtan itibaren, alanın analizi ve tasarım sürecinde bize harika rehberlik sağladılar. Bitkilerin seçimi ve düzenlenmesi konusunda uzman önerileriyle, bahçemiz adeta yeniden doğdu. Bahçe bakımı sürecinde de bizi yalnız bırakmadılar. Greenway Peyzaj’a güvenmek, bahçemizi keyifle kullanmamızı sağladı ve sonuçtan son derece memnun kaldık.
Deniz Arslan

Greenway Peyzaj ekibi, peyzaj düzenlemeleri konusunda gerçekten uzman. Bahçemizin tasarımı ve yapısal uygulamaları konusunda bize detaylı bir plan sunarak başladılar. İhtiyaçlarımızı dinleyerek ve isteklerimizi göz önünde bulundurarak harika bir iş çıkardılar. Özellikle yapısal uygulamalarıyla, havuz tasarımı bahçemize benzersiz bir görünüm kazandırdılar. Her adımda şeffaf bir iletişimleri ve işlerini titizlikle yapmaları gerçekten takdire şayandı. Greenway Peyzaj ekibine, bahçemize kattıkları değerden dolayı teşekkür ederiz.
Elif Demirören

+Previous

+Next