Hakkımızda

Yaşamı Bütünleştiren Yaklaşımın Kaynağı Hakkında

Greenway Peyzaj, alanında profesyonel olan uzmanları bir araya getiren çok yönlü bir peyzaj şirketidir. Kurulduğu tarihten bugüne, talep edilen ihtiyaçlara uygun hizmetleri tek bir çatı altında toplamaktadır.
Greenway Peyzaj bitkisel uygulama dışında yapısal, altyapı, havuz uygulamaları ve projelendirme gibi hizmet portföyüyle müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaktadır. Böylelikle tüm çalışmalarında insanları bulunduğu ortamla bütünleştiren ve çevresiyle bağ kurmasına yardımcı olan çeşitliliği bir araya getirmektedir.
Hayata dokunan çözümler tasarlarken ve projelendirirken duruşundan ödün vermeyen Greenway Peyzaj, tüm süreci titizlikle yürütmektedir. Günümüz teknolojilerini kullanarak yüksek standartlarda çalışan Greenway Peyzaj, şeffaflık ilkesinden ödün vermemekte ve güven üzerine kurulu ticari ilişkiler inşa etmektedir.

Greenway'in Kuruluşu

Kurucular şirketin kuruluşunu gerçekleştirir.

2014

Projelerin Yayılması

Greenway Peyzaj olarak ilk büyük projelerimize başladık.

2015

Uzmanlaşma

Modern tasarımlar konusunda uzmanlaşmak için adımlar atıldı

2015

Büyük Ümzalar

Greenway Türkiye'nin önemli projelerinde imzasını atmaya başladı.

2017

Uzmanlık ve Aranılan Tsarım

Greenway uyguladığı tasarımlar ile projelerin aranılan markası oldu

2019

Her Mevsim Mükemmel Bahçeler

Greenway Peyzaj olarak, dış mekan alanlarınızı baştan sona tasarlayarak estetik açıdan çekici, işlevsel ve çevre dostu hale getiriyoruz. Doğal ve yapay unsurların ustalıkla bir araya geldiği projelerimizle, konut bahçelerinden ticari mülklere ve kamusal parklara kadar her tür dış mekanı dönüştürüyoruz.

Bizim için peyzaj, bir sanat eseri oluşturmanın yanı sıra, bilimsel prensipleri de içeren bir süreçtir. Her projede, doğal özellikler, iklim ve toprak koşulları gibi faktörler göz önünde bulundurularak özgün tasarımlar ortaya koyuyoruz. Greenway Peyzaj ekibi olarak, peyzaj mimarları, tasarımcılar ve uygulama uzmanları olarak, projelerinizin her aşamasında titizlikle çalışarak en iyi sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz.

Peyzajın sadece dış mekanların güzelleştirilmesiyle kalmadığını, aynı zamanda mülk değerini artırdığını ve kullanıcıların yaşam kalitesine katkı sağladığını biliyoruz. Greenway Peyzaj olarak, dış mekanlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek, size özel ve sürdürülebilir peyzaj çözümleri sunuyoruz.

Aklınızda bir proje mi var?

Bahçeme bir

Renklerle Yaşamı Bütünleştiren Çözümler​